UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pracowałam ciężko na swoje mieszkanie 15 lat a ty bezczelnie narzekasz na darmowe mieszkanie, jak się nie podoba darmowe to kup apartament i będzie git.

mieleszczka

Anuluj