UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pracowałam ciężko na swoje mieszkanie 15 lat a ty bezczelnie narzekasz na darmowe mieszkanie, jak się nie podoba darmowe to kup apartament i będzie git.
mieleszczka
pracowałam ciężko na swoje mieszkanie 15 lat a ty bezczelnie narzekasz na darmowe mieszkanie, jak się nie podoba darmowe to kup apartament i będzie git.
mieleszczka