UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mjr.Tom - Masz rację. Mieszkam w zbk. Nic nie robią czynsz porażka. 3 osoby 54 metry 800 zł. Do tego prąd. Gaz w kwocie ok 260 zł co 2 mce bo woda na gaz porażka. .. Bloki się sypią, mieszkanie osiada i ściany pękają. Szkoda gadać. ..
angelraf