Wybrany wątek opinii
nie jest to żadnym problem bo dzięki Nowemu Ładowi i wynikającemu z niego nieslychanemu od czasów Mieszka I bogactwu Polaków, te niby zwyżki cen budzić muszą tylko śmiech politowania, stać nas na te niezauważalne podwyżki i nie zmoncą one naszego zadowolenia z bogactwa i dobrobytu
Do moderacji
Odpowiedz
18
21
@tyhh - Dlaczego tyle minusów? Czyżby nie każdy zauważył prześmiewczy charakter tego posta?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3