Wybrany wątek opinii
zbk lokatorom podwyższyć czynsze i wtedy zbk będzie miał kasę, ci co nie placą na bruk, albo spłacać pieniedz mi, a nie odrobkiem. Miasto nie umie dysponowac majątkiem, smiech na sali. Dajcie to w prywatne ręce, ablo przedsiębiorcy, i będą pieniądze na remonty, nowe budowanie, itp. a tak jaki gospodarz takie inwestycje.
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
wydaje mi się, że czynsze w ZBK są wystarczająco wysokie znajomi za 50 m2 ponad 800 płacą bez wody, gazu i prądu.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@Abnegat - pomyłeczka woda wliczona.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Abnegat - Czynsze ZBK to jakieś nieporozumienie. Za to samo w Sielance płacisz grubo z 300 mniej, a poziom utrzymania bloku i otoczenia na najwyższym poziomie. Ledwo w nocy śnieg popada to już o 6 rano słychać jak szpadlami odśnieżają chodniki. Place zabaw gęściej rozmieszczone niż kościoły w mieście. Nie zamieniłbym dzisiaj mieszkania na żadne inne. Tylko Sielanka!
Do moderacji
Odpowiedz
7
10
@Mjr.Tom - Masz rację. Mieszkam w zbk. Nic nie robią czynsz porażka. 3 osoby 54 metry 800 zł. Do tego prąd. Gaz w kwocie ok 260 zł co 2 mce bo woda na gaz porażka. .. Bloki się sypią, mieszkanie osiada i ściany pękają. Szkoda gadać. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Czynsze i tak są wysokie jak się nie znasz nie komentuj !!! nic ZBK nie robi nawet nikt nie sprząta. Płacę 500 zł za 2 osoby. Blok się rozpada, dach przecieka, ciepło ucieka takie mury, pleśń z która nie można wygrać !!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@angelraf - Narzekać to ty potrafisz. Dlaczego zawczasu o tym nie pomyślałeś by zmienić swoją sytuację lokalowo-socjalną?
By mieć lepsze warunki (aniżeli o tych, których piszesz)trzeba włożyć trochę wysiłku i zdobyć się na wyrzeczenia.
Z ZBK zawsze można zrezygnować wziąć kredyt i kupić coś porządnego.
Ps. Mam ten sam metraż, co ty, płacę połowę tego a na warunki złego słowa nie powiem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@angelraf - Kupując mieszkanie wybrałem Sielankowskie zupełnie nieświadomie. Teraz po latach widzę, jak dobrze zrobiłem. Zieleńce zadbane, klatki zadbane, czynsze niskie, w pełni zdalne odczyty liczników, dostęp do odczytów i wszystkich spraw bieżących za pośrednictwem strony internetowej. Jak coś się zepsuje i zgłosisz, to już na drugi dzień przybywa ekipa serwisowa. Parkingi ze szlabanami i monitorowane z kilku stron. W koło siebie mam przynajmniej 3 place zabaw dla dzieci z nowym sprzętem i odgrodzone. Niedawno zainstalowano przy większości bloków windy dla wózków inwalidzkich.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Mjr.Tom - Zastanawiam się co za dzbany to minusują. Żal d. .ściska? Czy to pracownicy ZBK minusują?
Do moderacji
Odpowiedz
1
6