UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czynsze i tak są wysokie jak się nie znasz nie komentuj !!! nic ZBK nie robi nawet nikt nie sprząta. Płacę 500 zł za 2 osoby. Blok się rozpada, dach przecieka, ciepło ucieka takie mury, pleśń z która nie można wygrać !!