Wybrany wątek opinii

Za darmo i tak dostaną dziecioroby i bezrobotni, wie. Dla kogo drożej dla tego drożej xDDDDD
(2022.01.26)
To może trzeba się zorientować trochę ze 30% wartości mieszkania trzeba wpłacić! Dziecioroby i bezrobotni to raczej nie maja takiej kwoty w banku; )
Mama (2022.01.27)
Powrót do komentarzy