Wybrany wątek opinii
Za darmo i tak dostaną dziecioroby i bezrobotni, wie. Dla kogo drożej dla tego drożej xDDDDD
Do moderacji
Odpowiedz
26
15
To może trzeba się zorientować trochę ze 30% wartości mieszkania trzeba wpłacić! Dziecioroby i bezrobotni to raczej nie maja takiej kwoty w banku; )
Do moderacji
Odpowiedz
3
0