UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mjr.Tom - Masz rację. Mieszkam w zbk. Nic nie robią czynsz porażka. 3 osoby 54 metry 800 zł. Do tego prąd. Gaz w kwocie ok 260 zł co 2 mce bo woda na gaz porażka. .. Bloki się sypią, mieszkanie osiada i ściany pękają. Szkoda gadać. ..

angelraf