UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bida? Moi rodzice nie mogli sobie pozwolić na własne mieszkanie za czasów zacnych, mało osób miało mieszkania własnościowe. W sklepach kolejki, za niczym. To była bieda. A teraz ci biedni, to Seszele i Zanzibar

Szejk Ali