35
26.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mjr.Tom - Zastanawiam się co za dzbany to minusują. Żal d. .ściska? Czy to pracownicy ZBK minusują?
Mjr.Tom (2022.01.27)
Prezydent nic od tego rządu nie dostanie chyba, że wyrok.
(2022.01.28)

info

2  
  0
Mjr. Tom to dzban. Nudzi się na emeryturze to zbieraj psie kupy w parku jak radny Marek
(2022.01.28)

info

4  
  2
Mieszkania czynszowe droższe niż szacowano. Czyżby była to zasługa wolskiego wała umiłowanego żónta ? NIEMOŻLIWE to wina TUSKA !
GłębokaMyśl (2022.01.28)

info

3  
  3
Niedługo do Elbląga wejdą fundusze inwestycyjne niemiecki szwedzkie francuskie itp. i będze pełno meszkań na wynajm tylko kogo będzie na nie stać jak miasto się zwija
autoch (2022.01.28)

info

1  
  3