A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mjr.Tom - Zastanawiam się co za dzbany to minusują. Żal d. .ściska? Czy to pracownicy ZBK minusują?
Prezydent nic od tego rządu nie dostanie chyba, że wyrok.
Mjr. Tom to dzban. Nudzi się na emeryturze to zbieraj psie kupy w parku jak radny Marek
Mieszkania czynszowe droższe niż szacowano. Czyżby była to zasługa wolskiego wała umiłowanego żónta ? NIEMOŻLIWE to wina TUSKA !
Niedługo do Elbląga wejdą fundusze inwestycyjne niemiecki szwedzkie francuskie itp. i będze pełno meszkań na wynajm tylko kogo będzie na nie stać jak miasto się zwija