Wybrany wątek opinii

Gdzie ci inwestorzy których miał to ściągnąć Wróblewski w obietnicach wyborczych ? gdzie te fundusze z UE na rozkwit Elbląga o których tak mówił Wróblewski. NIC nie zrealizował z obietnic wyborczych przypominam że to juz jest jego 2 kadencja jako naczelnego.
(2022.01.24)
Przejdż się na Modrzewinę.
mm263 (2022.01.24)
Powrót do komentarzy