Wybrany wątek opinii
Gdzie ci inwestorzy których miał to ściągnąć Wróblewski w obietnicach wyborczych ? gdzie te fundusze z UE na rozkwit Elbląga o których tak mówił Wróblewski. NIC nie zrealizował z obietnic wyborczych przypominam że to juz jest jego 2 kadencja jako naczelnego.
Do moderacji
Odpowiedz
28
8
Przejdż się na Modrzewinę.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2