Wybrany wątek opinii

To są tereny, które leżą odłogiem od lat, dekad! TO chyba dobrze, że miasto chce to sprzedać, żeby przyszły nabywca coś tam zrobił, wybudował, prowadził firmę itd. To źle?! Po co miastu grunty z których nie korzysta i nie ma planów na korzystanie?
Ploterek (2022.01.24)
@Ploterek - dlaczego dopiero teraz to fantastycznie ulokowany kawałek ziemi.
Abnegat (2022.01.24)
@Ploterek - W takim razie miasto powinno mieć tylko UM i parking przednim bo tylko z tego korzysta. Po co budować i tworzyć co kolwiek w tym mieście - skoro miasto z tego nie korzysta, MOSiR, Tramwaje Elbląskie, ZKM, ZBK, EPEC - tylko generują koszty sprzedać je sprywatyzować bo i po co one miastu. Niedługo się okaże, że prezydent nie ma czym zarządzać gdyż będzie to Miasto Prywatne.
okoniowaty (2022.01.24)
@okoniowaty - A Elbląg ma prezydenta? Chyba kiedyś.
(2022.01.24)
@okoniowaty - Ok, wskaż mi chociaż trzy pomysły na zagospodarowanie tego terenu przez UM lub spółki miejskie. Zagospodarowanie w ten sposób, że działalność ma przynosić zysk dla miasta, a nie straty.
Ploterek (2022.01.26)
Powrót do komentarzy