Wybrany wątek opinii
To są tereny, które leżą odłogiem od lat, dekad! TO chyba dobrze, że miasto chce to sprzedać, żeby przyszły nabywca coś tam zrobił, wybudował, prowadził firmę itd. To źle?! Po co miastu grunty z których nie korzysta i nie ma planów na korzystanie?
Do moderacji
Odpowiedz
47
7
@Ploterek - dlaczego dopiero teraz to fantastycznie ulokowany kawałek ziemi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Ploterek - W takim razie miasto powinno mieć tylko UM i parking przednim bo tylko z tego korzysta. Po co budować i tworzyć co kolwiek w tym mieście - skoro miasto z tego nie korzysta, MOSiR, Tramwaje Elbląskie, ZKM, ZBK, EPEC - tylko generują koszty sprzedać je sprywatyzować bo i po co one miastu. Niedługo się okaże, że prezydent nie ma czym zarządzać gdyż będzie to Miasto Prywatne.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@okoniowaty - A Elbląg ma prezydenta? Chyba kiedyś.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@okoniowaty - Ok, wskaż mi chociaż trzy pomysły na zagospodarowanie tego terenu przez UM lub spółki miejskie. Zagospodarowanie w ten sposób, że działalność ma przynosić zysk dla miasta, a nie straty.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0