UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najwyższa pora, by władze Elblaga przystapiły do dzialań zmierzających do powiekszenia granic miasta o Gronowo Górne, Przezmark, Wiktorowo i Kazimierzowo, Stagniewo, Stoboje, Karczowiska Górne. Rangóry Kamienicę Elbląską. Pozwoli to na szybszy rozwoj miasta związany z Przekopem Mierzei.


Anuluj