Wybrany wątek opinii

Wróbel śpieszy sie przed końcem kadencji by wszystko wysprzedać co jest do sprzedania.
(2022.01.24)
Moim zdaniem- tereny będące własnością komunalną powinny poczekać na lepsze czasy, uważam że przekop mierzei I inwestycje portowe uczynią nasze miasto atrakcyjniejszym, jednak do tego potrzeba ludzi zaangażowanych, nie takich którzy stoją z banerami i agitującycymi za Trzaskowskim- przeciwnikiem kanału żeglugowego.
(2022.01.24)
twoja głupota poraża, szkoda komentować
katon (2022.01.24)
Powrót do komentarzy