Wybrany wątek opinii
Wróbel śpieszy sie przed końcem kadencji by wszystko wysprzedać co jest do sprzedania.
Do moderacji
Odpowiedz
30
39
Moim zdaniem- tereny będące własnością komunalną powinny poczekać na lepsze czasy, uważam że przekop mierzei I inwestycje portowe uczynią nasze miasto atrakcyjniejszym, jednak do tego potrzeba ludzi zaangażowanych, nie takich którzy stoją z banerami i agitującycymi za Trzaskowskim- przeciwnikiem kanału żeglugowego.
Do moderacji
Odpowiedz
19
35
twoja głupota poraża, szkoda komentować
Do moderacji
Odpowiedz
3
1