UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co robią prezydenci w temacie 5500 m2 działki na Placu Konstytucji, ktorą sprzedano bez żadnego trybu osobie prywatnej wiele lat temu ? Jakie dzialania podejmuje prezydent Nowak, by łąka w środku miasta znalazła swoje właściwe przeznaczenie ?