UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - W takim razie miasto powinno mieć tylko UM i parking przednim bo tylko z tego korzysta. Po co budować i tworzyć co kolwiek w tym mieście - skoro miasto z tego nie korzysta, MOSiR, Tramwaje Elbląskie, ZKM, ZBK, EPEC - tylko generują koszty sprzedać je sprywatyzować bo i po co one miastu. Niedługo się okaże, że prezydent nie ma czym zarządzać gdyż będzie to Miasto Prywatne.

okoniowaty

Anuluj