UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkańcy wymienionych miejscowości nie życzą sobie włączenia do Elbląga. Niech nikt, Kto nie jest mieszkańcem tych miejscowości za Nich nie decyduje.


Anuluj