132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LucynaŁupina - Zmień kobieto lekarza bo ten do którego chodzisz to chyba coś ciebie oszukuje. ..
Loki (2022.01.20)
@LucynaŁupina - To nie jest wstawanie z kolan to jest klękanie przed rządzącą mafią PiS + KK, którzy obniżają dotacje na inwestycje miastom i gminom, które nie popierają rządzących. Katastrofalny stan nawierzchni dróg (vide ul. Wiślicka, gdzie rokrocznie są łatane dziury w dziurach, nikt nie odbiera tej "jakości"-bylejakości i efekt jest co roku taki sam: dziury w nawierzchni, chodnik dla pieszych powypaczany, po którym trudno sie przemieszczać zwłaszcza osobom starszym i mamom z małymi dziećmi w wózkach. .Remont ulicy był wielokrotnie zapowiadany, mieszkam tu 30 lat i nic się na lepsze nie zmieniło.
basiarg (2022.01.21)
@LucynaŁupina - Przekop to porażka bo 5 metrowa głębokość nie pozwala na przepływ statków, mogą pływać tylko jachty i łodzie. Ta inwestycja już pochłonęła dużo pieniędzy i pochłonie jeszcze więcej. a sytuacja ekonomiczna jest niepewna zwłaszcza, że rząd nie kwapi się, żeby zastosować się do wyroków TSUE i koszty /straty ekonomiczne będą ogromne. Gratuluję "optymizmu". Nie wyobrażam sobie, żeby Polska była poza UE.
basiarg (2022.01.21)
@basiarg - Podaj przyklad lodzi i jachtu o zanurzeniu ok. 5m?
Realista1 (2022.01.21)
@jasnowidz jackowski - Należy mu się żeby wyleciał z fotela, za to co z robił z komunikacją miejską!
Radek36 (2022.01.21)
GARDŁUJEMY a nie lepiej wystąpić z propozycją że sami reaktywujemy stary basen, MY mieszkańcy bez mądrali z urzędu miasta. Byle by przekazali tę pulę środków i nie czynili przeszkód w realizacji projektu. Resztę dogramy
emce (2022.01.21)

info

1  
  0
@Realista1 - chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. W związku z tym, że głębokość przekopu jest za mała do statków, mogą pływać tylko jednostki nie wymagające głębszego zanurzenia. Mam nadzieję, że już rozumiesz. Poczytaj sobie jakie statki będą mogły wpłynąć z portu w Gdańsku do portu w Elblągu ?
(2022.01.22)
@jonasz - Standard, cenzura jak za komuny !
Zthebilibeka (2022.01.23)
Wow! Postawią 3 miski z wodą! Tylko nie wiem po co takie badziewie, lepiej zalać wodą i zostawić, będzie chociaż gdzie dafnie łapać bo to co nazywają basenami do kąpieli się i tak nie nadaje. Jeszcze niech w 90% wynajmą to na sezon prywatnym szkołom pływania, tak jak z dolinką zrobili że nigdy nie można popływać, jednym słowem syf.
Barabas (2022.01.23)

info

2  
  0
@eryk-elblag - Nikt nie będzie się kąpać bo szkoły pływania przejmą obiekt.
Barabas (2022.01.23)