UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@LucynaŁupina - To nie jest wstawanie z kolan to jest klękanie przed rządzącą mafią PiS + KK, którzy obniżają dotacje na inwestycje miastom i gminom, które nie popierają rządzących. Katastrofalny stan nawierzchni dróg (vide ul. Wiślicka, gdzie rokrocznie są łatane dziury w dziurach, nikt nie odbiera tej "jakości"-bylejakości i efekt jest co roku taki sam: dziury w nawierzchni, chodnik dla pieszych powypaczany, po którym trudno sie przemieszczać zwłaszcza osobom starszym i mamom z małymi dziećmi w wózkach. .Remont ulicy był wielokrotnie zapowiadany, mieszkam tu 30 lat i nic się na lepsze nie zmieniło.

basiarg