Wybrany wątek opinii

i niech wreszcie coś się w tym umierającym mieście zacznie dziać. dla mnie super sprawa.
(2022.01.19)
Elbląg nie umiera a wstaje z kolan. Jeszcze trochę i wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.
LucynaŁupina (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Śnięte słowa pani Lucyno. .. śnięte słowa. .. To może GM już dziś za te śmietankowe frykasy podziękuje.
GłębokaMyśl (2022.01.19)
@GłębokaMyśl - Śmietanka po nocach ci się już śni. Będzie pięknie ! Tu jest ściernisko ale będzie San Frasisco !
LucynaŁupina (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Teofil ogarnij sie
Przekopnik (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Gdzie tam, już mamy San Francisco i tylko ślepi tego nie widzą! Teraz podążamy w stronę Pekinu - uwaga Chiny here we come oraz Yes we can.
Abnegat (2022.01.19)
@Abnegat - Tak to prawda, mamy od dawna San Fransisco ale nie chciałam być aż tak odważna w swoich wypowiedziach i dotykać się z gniewem przeciwników tego rozwoju.
LucynaŁupina (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Jakiego rozwoju ludzie czy wy macie oczy ? Za chwile będziemy w głębokiej komunie. PIS =PZPR O PO nie wspomnę bo oni są wszyscy siebie warci
Paweł 678 (2022.01.20)
@LucynaŁupina - Ile można się powtarzać?Niczym zacięta płyta w gramofonie, nie ośmieszaj się.
Truso (2022.01.20)
@LucynaŁupina - To nie jest wstawanie z kolan to jest klękanie przed rządzącą mafią PiS + KK, którzy obniżają dotacje na inwestycje miastom i gminom, które nie popierają rządzących. Katastrofalny stan nawierzchni dróg (vide ul. Wiślicka, gdzie rokrocznie są łatane dziury w dziurach, nikt nie odbiera tej "jakości"-bylejakości i efekt jest co roku taki sam: dziury w nawierzchni, chodnik dla pieszych powypaczany, po którym trudno sie przemieszczać zwłaszcza osobom starszym i mamom z małymi dziećmi w wózkach. .Remont ulicy był wielokrotnie zapowiadany, mieszkam tu 30 lat i nic się na lepsze nie zmieniło.
basiarg (2022.01.21)
@LucynaŁupina - Przekop to porażka bo 5 metrowa głębokość nie pozwala na przepływ statków, mogą pływać tylko jachty i łodzie. Ta inwestycja już pochłonęła dużo pieniędzy i pochłonie jeszcze więcej. a sytuacja ekonomiczna jest niepewna zwłaszcza, że rząd nie kwapi się, żeby zastosować się do wyroków TSUE i koszty /straty ekonomiczne będą ogromne. Gratuluję "optymizmu". Nie wyobrażam sobie, żeby Polska była poza UE.
basiarg (2022.01.21)
@basiarg - Podaj przyklad lodzi i jachtu o zanurzeniu ok. 5m?
Realista1 (2022.01.21)
@Realista1 - chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. W związku z tym, że głębokość przekopu jest za mała do statków, mogą pływać tylko jednostki nie wymagające głębszego zanurzenia. Mam nadzieję, że już rozumiesz. Poczytaj sobie jakie statki będą mogły wpłynąć z portu w Gdańsku do portu w Elblągu ?
(2022.01.22)
Powrót do komentarzy