Wybrany wątek opinii
i niech wreszcie coś się w tym umierającym mieście zacznie dziać. dla mnie super sprawa.
Do moderacji
Odpowiedz
27
23
Elbląg nie umiera a wstaje z kolan. Jeszcze trochę i wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.
Do moderacji
Odpowiedz
15
51
@LucynaŁupina - Śnięte słowa pani Lucyno. .. śnięte słowa. .. To może GM już dziś za te śmietankowe frykasy podziękuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@GłębokaMyśl - Śmietanka po nocach ci się już śni. Będzie pięknie ! Tu jest ściernisko ale będzie San Frasisco !
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@LucynaŁupina - Teofil ogarnij sie
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@LucynaŁupina - Gdzie tam, już mamy San Francisco i tylko ślepi tego nie widzą! Teraz podążamy w stronę Pekinu - uwaga Chiny here we come oraz Yes we can.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@Abnegat - Tak to prawda, mamy od dawna San Fransisco ale nie chciałam być aż tak odważna w swoich wypowiedziach i dotykać się z gniewem przeciwników tego rozwoju.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@LucynaŁupina - Jakiego rozwoju ludzie czy wy macie oczy ?
Za chwile będziemy w głębokiej komunie.
PIS =PZPR
O PO nie wspomnę bo oni są wszyscy siebie warci
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@LucynaŁupina - Ile można się powtarzać?Niczym zacięta płyta w gramofonie, nie ośmieszaj się.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@LucynaŁupina - To nie jest wstawanie z kolan to jest klękanie przed rządzącą mafią PiS + KK, którzy obniżają dotacje na inwestycje miastom i gminom, które nie popierają rządzących.
Katastrofalny stan nawierzchni dróg (vide ul. Wiślicka, gdzie rokrocznie są łatane dziury w dziurach, nikt nie odbiera tej "jakości"-bylejakości i efekt jest co roku taki sam: dziury w nawierzchni, chodnik dla pieszych powypaczany, po którym trudno sie przemieszczać zwłaszcza osobom starszym i mamom z małymi dziećmi w wózkach. .Remont ulicy był wielokrotnie zapowiadany, mieszkam tu 30 lat i nic się na lepsze nie zmieniło.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@LucynaŁupina - Przekop to porażka bo 5 metrowa głębokość nie pozwala na przepływ statków, mogą pływać tylko jachty i łodzie. Ta inwestycja już pochłonęła dużo pieniędzy i pochłonie jeszcze więcej. a sytuacja ekonomiczna jest niepewna zwłaszcza, że rząd nie kwapi się, żeby zastosować się do wyroków TSUE i koszty /straty ekonomiczne będą ogromne.
Gratuluję "optymizmu". Nie wyobrażam sobie, żeby Polska była poza UE.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@basiarg - Podaj przyklad lodzi i jachtu o zanurzeniu ok. 5m?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Realista1 - chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. W związku z tym, że głębokość przekopu jest za mała do statków, mogą pływać tylko jednostki nie wymagające głębszego zanurzenia.
Mam nadzieję, że już rozumiesz. Poczytaj sobie jakie statki będą mogły wpłynąć z portu w Gdańsku do portu w Elblągu ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0