UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

GARDŁUJEMY a nie lepiej wystąpić z propozycją że sami reaktywujemy stary basen, MY mieszkańcy bez mądrali z urzędu miasta. Byle by przekazali tę pulę środków i nie czynili przeszkód w realizacji projektu. Resztę dogramy

emce

Anuluj