UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
GARDŁUJEMY a nie lepiej wystąpić z propozycją że sami reaktywujemy stary basen, MY mieszkańcy bez mądrali z urzędu miasta. Byle by przekazali tę pulę środków i nie czynili przeszkód w realizacji projektu. Resztę dogramy
emce