Wybrany wątek opinii
Dziwne, na wszystko nie ma kasy a tu nagle szybciutko mamy to co powyzej w artykule. Nie mam zaufania do tutejszej władzy i zastanawiam sie gdzie jest haczyk ?
Do moderacji
Odpowiedz
27
4
Wybory coraz bliżej. Już w 2023
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
wrobel poleci z gniazdka
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@jasnowidz jackowski - Należy mu się żeby wyleciał z fotela, za to co z robił z komunikacją miejską!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0