UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

GARDŁUJEMY a nie lepiej wystąpić z propozycją że sami reaktywujemy stary basen, MY mieszkańcy bez mądrali z urzędu miasta. Byle by przekazali tę pulę środków i nie czynili przeszkód w realizacji projektu. Resztę dogramy

emce