UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wow! Postawią 3 miski z wodą! Tylko nie wiem po co takie badziewie, lepiej zalać wodą i zostawić, będzie chociaż gdzie dafnie łapać bo to co nazywają basenami do kąpieli się i tak nie nadaje. Jeszcze niech w 90% wynajmą to na sezon prywatnym szkołom pływania, tak jak z dolinką zrobili że nigdy nie można popływać, jednym słowem syf.

Barabas

Anuluj