Wybrany wątek opinii

Dzięki wspaniałej polityce rządu Polska i Elbląg wstają z kolan. Przekop, płac zabaw a teraz to największe elbląskie marzenie - basen. Dziękujemy panie Prezesie !
LucynaŁupina (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Gorączka czy covid ? wszystko dobrze? Chyba potrzebujesz pomocy specjalisty.
omotenas (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Porównywanie takich inwestycji ze sobą to jakaś kpina e dodatku bardzo niesmaczna. ..
TeofilSkorupa (2022.01.19)
@TeofilSkorupa - To nie porównanie a wymienienie inwestycji. A to zasadnicza różnica.
LucynaŁupina (2022.01.19)
@LucynaŁupina - dzięki wspaniałym działaniem rządu masz drożyznę w sklepach a Elbląg dostał ochłapy ze środków UE bo pis rozdzielając nie wsparł miast w których nie wygrał więc o czym ty piszesz ?
omotenas (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Kolege trzeba leczyć. Mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe
pers29 (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Jęczący polski naród wszystko źle. ..
Zdzichu75 (2022.01.20)
@LucynaŁupina - Zmień kobieto lekarza bo ten do którego chodzisz to chyba coś ciebie oszukuje. ..
Loki (2022.01.20)
Powrót do komentarzy