A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie mam juz sily na ta wladze. .. .jest basen tylko go ogarnijcie!!!! A nie jakies bzdetne skladane sadzawki. .. .losie rece opadaja
Wróblewski tyle lat palcem nie kiwnął, wywalił 270 tysięcy zł na jakiś projekt ala baseników, a teraz proszę jakie przyśpieszenie, już na to lato ma być. ! Jak to widać dokładnie że wybory się zbliżają, wstydu nie ma
Tak jak park Dolinka był gotowy w zapowiedzianym terminie tak i baseny będą otwarte na wakacje. .. tylko warto sprecyzować którego roku. ..
Cóż tak rządzi P O i PSL i SLD to wy ich wybieracie ciemny naród.
Najlepsza wiadomość z tego taka jakby panowie Prezydenci ogłosili, 6 etapowy tour de Zalew 2023-26 :
I )Pomniejszenie kolei nadzalewowej i toru dla wąskotorówki i zbudowanie repliki stacji Elbląg Angielskie Źródło z tzw. "żeberkiem"na plaże nad rzeką Elbląg
II )Zmniejszenie zakola stadionu i przeniesienie łuku na mazurska przy dawnym boisku wojskowym, a przy Agrykola postawienie prostej trybuny z galerią 'merchandiser & catering'.
III )Mikro obserwatorium astronomiczne w nowej placówce naukowo-technicznej i kosmicznej eksploracji na wyspie Spichrzów
IV )Maly ośrodek kulturalny do badań przeszłości Truso w zaczątmu budowli z 8 wieku na ziemiach elbląskich na trasie kolei
V )Mini łodzie podwodne do nurkowania w 4 osobowych grupach stacjonujące w przystaniach nadZalewowych, mogące być produkowane w Elbląskiej Stoczni.
VI )Miniaturową latarnie morską symbolizująca otwarcie Elbląga na oceany
Super ! zawsze to coś; )Polecam kasować za wstęp, symboliczną kwotę jak w większości miast, będzie na renowację i itd.
Czemu tak późno????
@yhy - To jest Psia Struga gwoli ścisłości.
Mam pytanie, Panie prezydencie dlaczego nie można zrobić tak jak było?. Na ten basen zacząłem chodzić jeszcze w latach 60-tych, nawet byłem ratownikiem latach 70-tych. Było to jedyne miejsce gdzie można było bezpiecznie pływać. Niestety takich ludzi z pasją jak Pan Mizerski już nie ma. Teraz najważniejszy jest zysk. Co stoi na przeszkodzie żeby to odtworzyć, chcecie zrobić jakieś bajorka dla dzieci!. W Elblągu mieszka jeszcze 100tys. ludzi. Gdyby stworzyć zaplecze rekreacyjne jak chociażby w Ostródzie czy Iławie. Obszar jest tak duży że można to traktować jako male jezioro i jednocześnie zbiornik retencyjny.
to nie baseny a kałuże. ..