UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Realista1 - chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. W związku z tym, że głębokość przekopu jest za mała do statków, mogą pływać tylko jednostki nie wymagające głębszego zanurzenia. Mam nadzieję, że już rozumiesz. Poczytaj sobie jakie statki będą mogły wpłynąć z portu w Gdańsku do portu w Elblągu ?