UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@LucynaŁupina - Przekop to porażka bo 5 metrowa głębokość nie pozwala na przepływ statków, mogą pływać tylko jachty i łodzie. Ta inwestycja już pochłonęła dużo pieniędzy i pochłonie jeszcze więcej. a sytuacja ekonomiczna jest niepewna zwłaszcza, że rząd nie kwapi się, żeby zastosować się do wyroków TSUE i koszty /straty ekonomiczne będą ogromne. Gratuluję "optymizmu". Nie wyobrażam sobie, żeby Polska była poza UE.

basiarg

Anuluj