51
05.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Właśnie dla tego ma sens, żona jedzie do pracy autem, a mąż z dowodem (i ulgą)autobusem. O takich rzeczach powinni informować, chyba nie siadasz każdego 1 go miesiąca przed wyjazdem do pracy i nie czytasz regulaminu bo może coś zmnienili.
(2022.01.05)
Ludzie proszą o przywrócenie starych połączeń a nie o wymianę taboru. W tym kraju nikt nie słucha mieszkańców
(2022.01.05)

info

32  
  1
Na Dębice powinny jeździć najgorsze graty, przeciež to jest jak dla nieboszczyków - ostatni kurs, to może byśmy pozbyli się tego dziadostwa. Dlaczego ratusz nie zakupuje dla swojego transportu takiego złomu??,
Mam ich dość (2022.01.05)

info

4  
  13
Nie, nie ma sensu - ta ulga zachęca jedynie do jeżdżenia z dowodem rejestracyjnym auta (bo można taniej kupić bilet)a nie do ZOSTAWIENIA AUTA na parkingu (w opisanym przykładzie ktoś nadal jedzie autem). Kumasz już?
(2022.01.05)
Otwórzcie granicę to będzie dużo taniej ropy. Nie dajmy się skubać pisowskim zlodziejom
Miasto passatów (2022.01.05)

info

12  
  9
Rozliczyć zkm za te bandyckie praktyki z rozkładem jazdy od zeszłego roku co to dla oszczędności ciął wozokilometry na potęgę kosztem dojazdów mieszkańców Elbląga do pracy, szkoły czy do lekarza na czas.
(2022.01.05)

info

29  
  1
Tylko i wyłącznie elektryczne !!!!! Przecież Państwo promuje elektryki
Gen (2022.01.05)

info

6  
  5
Bierzmy przykład z górników i rolników. Palone opony, obornik i prezes na taczce. Wtedy szybko zkm spełni postulaty o przywrócenie starych linii
Zmieńmy Elbląg (2022.01.05)

info

17  
  1
A co to za roznica? Przy kontroli musisz miec dowod rejestracyjny (wazny), na ktorym widzieje osoba kontrolowana, a to oznacza, ze masz prawo do jazdy samochodem, a jedzoiesz autobusem. Oczywiscie niewiele bylo takich osob, bo czlowiek z natury jest wygodny. Takze likwidacja tej ulgi to strzal w stope dla ZKM, bo teraz ludzie po podwyzkach na pewno przestana jezdzic.
Realista1 (2022.01.05)
Myśle ze jak miasto zapłaci taksówkarzom zamiast ZKM to będzie taniej bezpieczniej i covid 19 w Elblagu nie będzie bo mniej osób w taxi Brdzie niż w autobusie
Gen (2022.01.05)

info

7  
  0