UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co to za roznica? Przy kontroli musisz miec dowod rejestracyjny (wazny), na ktorym widzieje osoba kontrolowana, a to oznacza, ze masz prawo do jazdy samochodem, a jedzoiesz autobusem. Oczywiscie niewiele bylo takich osob, bo czlowiek z natury jest wygodny. Takze likwidacja tej ulgi to strzal w stope dla ZKM, bo teraz ludzie po podwyzkach na pewno przestana jezdzic.

Realista1

Anuluj