UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozliczyć zkm za te bandyckie praktyki z rozkładem jazdy od zeszłego roku co to dla oszczędności ciął wozokilometry na potęgę kosztem dojazdów mieszkańców Elbląga do pracy, szkoły czy do lekarza na czas.


Anuluj