UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myśle ze jak miasto zapłaci taksówkarzom zamiast ZKM to będzie taniej bezpieczniej i covid 19 w Elblagu nie będzie bo mniej osób w taxi Brdzie niż w autobusie
Gen
Myśle ze jak miasto zapłaci taksówkarzom zamiast ZKM to będzie taniej bezpieczniej i covid 19 w Elblagu nie będzie bo mniej osób w taxi Brdzie niż w autobusie
Gen