UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myśle ze jak miasto zapłaci taksówkarzom zamiast ZKM to będzie taniej bezpieczniej i covid 19 w Elblagu nie będzie bo mniej osób w taxi Brdzie niż w autobusie

Gen

Anuluj