A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dulcynea - Ubustwiają. Zwłaszcza młodzi. Na starej piczy młody ch się ćwiczy
Podwyzka biletów prawie o 30%, likwidacja ulgi dla kierowcow, ktorzy, przesiedli sie na autobus (dzialania proeko?), przy tragicznej ofercie zkm, niedopasowanych rozkładach jazdy, likwidacji wielu kursow i linii, kiepskim taborze - lilipucie autobusy i tramwaje. Zimą niedogrzane, latem gorąco i zaduch. Do czego to doprowadzi pazerny zkm? NIe trudno przewidzic. Spadnie liczba pasazerow, a to poglebi i tak juz deficytowy zkm. Ale moze to bedzie zimny prysznic.
@Dulcynea - Chude, grube, to nie ma znazcenie. Maja byc kształtne.
Świat się wali a wy o autobusach? ""Sex working"przez lata trwał w najlepsze. Niedawno zamknięto serwis Roksa. pl. Teraz przyszedł czas na kolejny — Odloty. pl. "
Mężczyźni po 40tce lubią 20tki. Muszą mieć jedynie gruby portfel a laseczki same pukają do drzwi.
Polska w ciągu ostatnich 6 lat zarobiła na sprzedaży uprawnień do emisji CO2 blisko 50 mld zł. Na co przeznaczono te pieniądze?", "Gdzie są miliardy ze sprzedaży uprawnień do emisji CO2?"
Teraz urządzają konsultacje społeczne???? haha a jak cieli linie, czestotliwosc kursowania to też pytali ludzi????czy po prostu oznajmili co będzie????co starą babcie czy uczniów jadących do szkoły obchodzi czy pojedzie autobusem elektrycznym czy ropniakiem????wygodniej się mu będzie jechało czy co?????
Mamy tramwaje i zamiast inwestować w ten rod, aj komunikacji to wy myślają takie bzdury że szkoda gadać. W UM i ZKM nie mają pojęcia o komunikacji miejskiej.
Elektryczny autobus to fajna sprawa. Do wszystkich wspaniałości, które funduje nam rząd umiłowany Populizmu i Socjotechniki brakuje tylko jeszcze 20 stopnia zasilania i powszechnych wyłączeń dostaw prądu, no i oczywiście podwyżek cen biletów związanych z podwyżką cen energii elektrycznej. Wtedy dopiero lud pracujący zrozumie kto nim rządzi i co mają w głowach ci wspaniali ludzie, którzy tak efektywnie potrafią zdemolować średniej wielkości kraj w środku Europy w ciągu 6 lat swoich absolutnie genialnych rządów. Więcej kaczych dołów i więcej centralnych portów komunikacyjnych baranów, więcej urzędników i pegaZUSów, bo to są fundamenty silnego państwa i szczęśliwego społeczeństwa. Warto było wstać z kolan żeby wylądować twarzą w jeszcze ciepłym krowim placku. .. zAment.
@Znalezione w sieci - Pochłonęła dojna zmiana określana też mianem ośmiornicy w odróżnieniu od ośmiorniczek z PO. Prymas toruński, kaczy dół, port baranów, pegasus, helikoptery dla armii, czołgi z USA dzięki którym polska jest jedynym na świecie krajem, który zdecydował się na dwa niekompatybilne systemy uzbrojenia pancernego, łodzie podwodne proroka smoleńskiego, stadnina w Janowie Podlaskim wreszcie przynosi realne straty. .. Jak dobrze poszukać to PARTIA ma wiele znakomitych pomysłów na przeputanie forsy podatników. .. no i pińset plusy wołają o więcej !