Otwórzcie granicę to będzie dużo taniej ropy. Nie dajmy się skubać pisowskim zlodziejomMiasto passatów
Otwórzcie granicę to będzie dużo taniej ropy. Nie dajmy się skubać pisowskim zlodziejom