UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Dębice powinny jeździć najgorsze graty, przeciež to jest jak dla nieboszczyków - ostatni kurs, to może byśmy pozbyli się tego dziadostwa. Dlaczego ratusz nie zakupuje dla swojego transportu takiego złomu??,

Mam ich dość