UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie dla tego ma sens, żona jedzie do pracy autem, a mąż z dowodem (i ulgą)autobusem. O takich rzeczach powinni informować, chyba nie siadasz każdego 1 go miesiąca przed wyjazdem do pracy i nie czytasz regulaminu bo może coś zmnienili.