UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Dębice powinny jeździć najgorsze graty, przeciež to jest jak dla nieboszczyków - ostatni kurs, to może byśmy pozbyli się tego dziadostwa. Dlaczego ratusz nie zakupuje dla swojego transportu takiego złomu??,

Mam ich dość

Anuluj