UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Dębice powinny jeździć najgorsze graty, przeciež to jest jak dla nieboszczyków - ostatni kurs, to może byśmy pozbyli się tego dziadostwa. Dlaczego ratusz nie zakupuje dla swojego transportu takiego złomu??,
Mam ich dość