Wybrany wątek opinii
Dlaczego po cichu zlikwidowano ulgę na przejazd dla posiadaczy dowodu rejestracyjnego auta? O takich rzeczach się informuje!
Do moderacji
Odpowiedz
33
6
@wkurzony - Bo ta ulga nie ma już sensu - dowodu ze sobą już wozić nie trzeba!
Do moderacji
Odpowiedz
4
13
Właśnie dla tego ma sens, żona jedzie do pracy autem, a mąż z dowodem (i ulgą)autobusem. O takich rzeczach powinni informować, chyba nie siadasz każdego 1 go miesiąca przed wyjazdem do pracy i nie czytasz regulaminu bo może coś zmnienili.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
Nie, nie ma sensu - ta ulga zachęca jedynie do jeżdżenia z dowodem rejestracyjnym auta (bo można taniej kupić bilet)a nie do ZOSTAWIENIA AUTA na parkingu (w opisanym przykładzie ktoś nadal jedzie autem). Kumasz już?
Do moderacji
Odpowiedz
0
9
A co to za roznica? Przy kontroli musisz miec dowod rejestracyjny (wazny), na ktorym widzieje osoba kontrolowana, a to oznacza, ze masz prawo do jazdy samochodem, a jedzoiesz autobusem. Oczywiscie niewiele bylo takich osob, bo czlowiek z natury jest wygodny. Takze likwidacja tej ulgi to strzal w stope dla ZKM, bo teraz ludzie po podwyzkach na pewno przestana jezdzic.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
@wkurzony - Już nie ma?Nie wiedziałem- to zwykłe draństwo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0