UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, nie ma sensu - ta ulga zachęca jedynie do jeżdżenia z dowodem rejestracyjnym auta (bo można taniej kupić bilet)a nie do ZOSTAWIENIA AUTA na parkingu (w opisanym przykładzie ktoś nadal jedzie autem). Kumasz już?


Anuluj