A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzięki podwyżkom jakie piss zafundował polakom niedługo fontanna to będzie najmniejszy problem. Fontanny znikną jak komentarze pod artykułem o pogłębiarce :-)). A tak poważnie to tylko patrzeć jak miasto w ramach oszczędności zacznie wyłączać uliczne latarnie, ogrzewanie w szkołach i redukować inwestycje.
Dlaczego miasto Elbląg zleca naprawy cudzej firmie? Czemu nie mają swoich ludzi fachowców, przecież w zbk są hydraulicy. Bezsensu, a potem brak kasy. Na mnie głosujecie i kasa będzie.
Witamy. Polska B, woj. szuwarowo-baginne. nikt tu nie chce inwestować, nawet w jakąś w fontannę. A może po prostu Wrobel doprowadził nasze miasto do tego, że ma taką opinię wśrod inwestorów? Może o to tutaj chodzi, żeby zamienić nasze posthanzeatyckie, przemyslowe miasto w typową "Wólkę Warmińską"?
@nold - Usługa społeczna dlatego braki, urząd miasta tylko niepełnosprawnym daje pracę, reszta w odstawkę.
Uuu żaden znajomy pseudobiznesmen się nie podjął. Jak mnie przykro. .hahahaha.
@RobertKoliński - "Zróbmy nową Polskę""tax the rich". Jak ma być nową skoro chcesz działać ich metodami. Wychodzi na to że chciałbyś kontynuować grabież na Polsce i Polakach a "nowa"to ma być tylko ekipa przy korycie.
Dlaczego w elblagu nie ma jeszcze wniosku o dodatek osłonowy??
@RobertKoliński - Nowe czyli jakie ?