UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki podwyżkom jakie piss zafundował polakom niedługo fontanna to będzie najmniejszy problem. Fontanny znikną jak komentarze pod artykułem o pogłębiarce :-)). A tak poważnie to tylko patrzeć jak miasto w ramach oszczędności zacznie wyłączać uliczne latarnie, ogrzewanie w szkołach i redukować inwestycje.

Takie buty

Anuluj