UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięki podwyżkom jakie piss zafundował polakom niedługo fontanna to będzie najmniejszy problem. Fontanny znikną jak komentarze pod artykułem o pogłębiarce :-)). A tak poważnie to tylko patrzeć jak miasto w ramach oszczędności zacznie wyłączać uliczne latarnie, ogrzewanie w szkołach i redukować inwestycje.

Takie buty