UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witamy. Polska B, woj. szuwarowo-baginne. nikt tu nie chce inwestować, nawet w jakąś w fontannę. A może po prostu Wrobel doprowadził nasze miasto do tego, że ma taką opinię wśrod inwestorów? Może o to tutaj chodzi, żeby zamienić nasze posthanzeatyckie, przemyslowe miasto w typową "Wólkę Warmińską"?

Do_pomorskiego

Anuluj