UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego miasto Elbląg zleca naprawy cudzej firmie? Czemu nie mają swoich ludzi fachowców, przecież w zbk są hydraulicy. Bezsensu, a potem brak kasy. Na mnie głosujecie i kasa będzie.


Anuluj