UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego miasto Elbląg zleca naprawy cudzej firmie? Czemu nie mają swoich ludzi fachowców, przecież w zbk są hydraulicy. Bezsensu, a potem brak kasy. Na mnie głosujecie i kasa będzie.
Dlaczego miasto Elbląg zleca naprawy cudzej firmie? Czemu nie mają swoich ludzi fachowców, przecież w zbk są hydraulicy. Bezsensu, a potem brak kasy. Na mnie głosujecie i kasa będzie.