Wybrany wątek opinii

Ten "Brak chętnych"w odniesieniu do ogłaszanych przez władze miasta przetargów zaczyna być denerwujący. Źle szacują ? A swoja drogą na tej sympatycznej żabie bawiły się całe pokolenia elblążan
nold (2022.01.03)
@nold - Usługa społeczna dlatego braki, urząd miasta tylko niepełnosprawnym daje pracę, reszta w odstawkę.
(2022.01.03)
Powrót do komentarzy