UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witamy. Polska B, woj. szuwarowo-baginne. nikt tu nie chce inwestować, nawet w jakąś w fontannę. A może po prostu Wrobel doprowadził nasze miasto do tego, że ma taką opinię wśrod inwestorów? Może o to tutaj chodzi, żeby zamienić nasze posthanzeatyckie, przemyslowe miasto w typową "Wólkę Warmińską"?
Do_pomorskiego