Wybrany wątek opinii

Zaprawdę POwiadam Wam - idzie nowe!:)#ZróbmyNowąPolskę! 🚩 #SocRev, #TaxTheRich! 🚩
RobertKoliński (2022.01.03)
@RobertKoliński - "Zróbmy nową Polskę""tax the rich". Jak ma być nową skoro chcesz działać ich metodami. Wychodzi na to że chciałbyś kontynuować grabież na Polsce i Polakach a "nowa"to ma być tylko ekipa przy korycie.
Nieładnie (2022.01.03)
@Nieładnie - Nie rozumiem, o jakiej grabieży mowa? Jak na razie, to od 32.. wróć! od 33 już przecież lat tyranii styropianowo-oligarchicznej reakcji, grabieni w Polsce są wyłącznie pracownicy i zatrudnieni (w ostatnich latach głównie na barbarzyńskie umowy śmieciowe), podczas gdy pazerni kapitaliści i chciwe jelity nie tylko spijają miodek tzw. transformacji, ale przede wszystkim rabują do tego społeczeństwo na kolosalne, w całej historii Rzeczpospolitej niespotykane przecież kwoty oraz żądają bezczelnie kolejnych przywilejów! No tak dalej to być nie może, bo widać jak na dłoni, że przez okres społecznej, przeprowadzonej na koszt ludu, post-styropianowej smuty, to się złodziejskiemu kapitałowi w rzyci najzwyczajniej POprzewracało. A jak ich zapytać: - Jak budowały swój dobrobyt społeczeństwa bogatego Zachodu? To wtedy żaden złodziej nawet się nie zająknie o umowie społecznej i wysokim opodatkowaniu bogatych po 1945 roku w całej Europie i nie tylko. Dla porządku, to już nawet nie jest klasowa hiPOkryzja, to tylko zwyczajna, dorobkiewiczowska ignorancja POdsypana szmalem. [Co by nie mówić, to Prezes ich intelektualnie wyciera PO ringu; ] #SocRev 🚩
RobertKoliński (2022.01.03)
@RobertKoliński - Nowe czyli jakie ?
(2022.01.03)
Odpisałem, ale cenzura wstrzymuje - POczekajmy;
RobertKoliński (2022.01.03)
Powrót do komentarzy