UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nold - Usługa społeczna dlatego braki, urząd miasta tylko niepełnosprawnym daje pracę, reszta w odstawkę.
@nold - Usługa społeczna dlatego braki, urząd miasta tylko niepełnosprawnym daje pracę, reszta w odstawkę.