29
03.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najpierw niech oddadzą pompę które biła wysoko strumień wody w tej fontannie.
(2022.01.03)

info

4  
  2
Dajcie te pieniądze studentom z PWSZ a zrobią z tej fontanny wodny balet i świetlne widowisko
DB (2022.01.03)

info

1  
  1
nie ZBK ma hydraulików - tylko ZBK ogłasza przetargi na świadczenie usług w zakresie robót sanitarnych. Ten kto wygra przetarg - to wykonuje prace cały rok. Jakoś nie zauważyłem żeby mieli to wykonywać w zakresie przewidzianym przetargiem. Więc nie konfabuluj. Albo załóż firmę i wygraj przetarg i wykonuj te prace - kto ci broni/?
hydraulik francuski (2022.01.03)
@System - Naćpany piszesz komentarze?
Paralityk (2022.01.03)
cos tu nie tak, to wodza dalo sie odlac za 160 tys, a podlaczec zabke za 650 tys, to juz sie nie da?
hydra (2022.01.04)

info

1  
  0
ja podlaczam taniej i sie nie targuje
za 100 (2022.01.04)

info

1  
  0
@uffe - Nie ma takiej potrzeby- podobieństwo uderzające.
(2022.01.04)
@System - Albo piszesz albo pijesz.
Qwe (2022.01.04)
@Takie buty - Po co tak kłamać. PO z PSL i ukochania unia też dołożyły swoje do inflacji.
Ttkk (2022.01.04)