A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najpierw niech oddadzą pompę które biła wysoko strumień wody w tej fontannie.
Dajcie te pieniądze studentom z PWSZ a zrobią z tej fontanny wodny balet i świetlne widowisko
nie ZBK ma hydraulików - tylko ZBK ogłasza przetargi na świadczenie usług w zakresie robót sanitarnych. Ten kto wygra przetarg - to wykonuje prace cały rok. Jakoś nie zauważyłem żeby mieli to wykonywać w zakresie przewidzianym przetargiem. Więc nie konfabuluj. Albo załóż firmę i wygraj przetarg i wykonuj te prace - kto ci broni/?
@System - Naćpany piszesz komentarze?
cos tu nie tak, to wodza dalo sie odlac za 160 tys, a podlaczec zabke za 650 tys, to juz sie nie da?
ja podlaczam taniej i sie nie targuje
@uffe - Nie ma takiej potrzeby- podobieństwo uderzające.
@System - Albo piszesz albo pijesz.
@Takie buty - Po co tak kłamać. PO z PSL i ukochania unia też dołożyły swoje do inflacji.