58
28.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zburzyć i wybudować apartamenty! Doskonałe miejsce do życia i świetnie skomunikowane!
(2021.12.28)

info

11  
  14
@RobertKoliński - Kolinski ułom nawet w wigilie trollowal pod kazdym art. Nic dziwnego że żadna kobita nie chce takiego bezrobotnego nudziarza który całe życie zmarnował na pisaniu dennych komentarzy
(2021.12.28)
@Jurek z Fałata - A skąd masz to porównanie ? Kupiłeś tu mieszkanko ale pracujesz w Gdańsku i mądraliński jesteś; )
(2021.12.28)
Nie macie pojęcia o czym piszecie, czy wiecie że ktoś kto to kupił tę ruinę będzie płacił podatek od nieruchomości a w przypadku działalności gospodarczej jest to 24,8zł. za metr powierzchni czyli nabywca zapłaci za każdy rok +/- 23tyś. zł czyli do budżetu wchodzi nam 400tyś + odchodzą koszty utrzymania + co roku dostajemy około 6% wartości lokalu. proszę mi powiedzieć co w tym układzie jest nie tak. bardzo proszę żeby P. Koliński mi wytłumaczył co można zrobić lepszego z ruiną na II piętrze, która nadaje się do remontu. Tylko pisz konstruktywnie a nie że mógł sprzedać drożej. Dodam że nie jestem fanem wróbla.
Luc. (2021.12.28)
@Jurek z Fałata - Tu się nie żyje tylko wegetuje, tu się śpi i odzie do pracy a potem do domu więc nie myl życia z wegetacją Ps tu się żyło!
(2021.12.28)
O, w sumie to nawet dobrze, że pojawił się już jakiś troll-oszołom od "budujta, apartamynty budujta - taniej nie bydzie!", iż trafia się okazja oświecić nieco patodeweloperskie tumaństwo, a i ich naiwną klientelę przed stratami i szwindlem słusznie a sprawiedliwie przestrzec:)Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy:)[Według szacunków Business Insider na bazie danych GUS luki mieszkaniowej w Polsce już nie ma, a mieszkań jest o ponad 600 tys. więcej niż gospodarstw domowych. Ta informacja kłóci się z wieloma szacunkami 2 mln luki, porównującymi Polskę ze średnią unijną. Nawet dużo bogatsze kraje wspólnoty, jak Irlandia, czy Włochy, statystyki mieszkaniowe mają jednak już podobne do naszych. Nadmiarowe 600 tys. mieszkań trafia do wynajęcia. Jak oszacowaliśmy, wynajmujących imigrantów i studentów może być już mniej niż wynosi nadwyżka mieszkań na rynku. Część mieszkań może już stać pustych. Takie statystyki sugerują przynajmniej zatrzymanie wzrostu cen na rynku. ] Tyle BI, ja Wam zaś powiem od siebie, że każdy, kto dziś umoczy 30 lat życia na gigantycznie przepłacony kredyt na szczycie pękającej właśnie banieczki to tak POpłynie, że hej! xD
RobertKoliński (2021.12.28)
@Luc. - Dobrze miasto robi, niech sprzeda wszystkie te pustostany i niech ludzie rozwijają swoje firmy. Polityczne bzdury tu są wypisywane bo trollowni marzy się prezydent z pis(d)u.
SzokZkomentarzy (2021.12.28)
Będzie na 2 no, może na 3 jeśli skromne, pomniki. ..
Leon Z. (2021.12.28)

info

7  
  1
@SzokZkomentarzy - Może nie z PiSu, ale miasto potrzebuje prezydenta, takiego apolitycznego, prawdziwego gospodarza. W tej chwili to mamy Pana, który. ..
(2021.12.28)
@Luc. - Oczywiście, że masz rację. W tak opłakanym stanie to na magazyn bym tego nie chciał wynająć i za 20 PLN / mkw. Ktoś ma pomysł i kupił to z jasnym zamiarem. Rachunek ekonomiczny jest prosty. I, II, III przetarg i wszystko psu na budę to znalazł się ktoś za 400tys. i bierze pełną odpowiedzialność z przeznaczeniem na działalność gospodarczą.
Marcin40 (2021.12.28)