A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zburzyć i wybudować apartamenty! Doskonałe miejsce do życia i świetnie skomunikowane!
@RobertKoliński - Kolinski ułom nawet w wigilie trollowal pod kazdym art. Nic dziwnego że żadna kobita nie chce takiego bezrobotnego nudziarza który całe życie zmarnował na pisaniu dennych komentarzy
@Jurek z Fałata - A skąd masz to porównanie ? Kupiłeś tu mieszkanko ale pracujesz w Gdańsku i mądraliński jesteś; )
Nie macie pojęcia o czym piszecie, czy wiecie że ktoś kto to kupił tę ruinę będzie płacił podatek od nieruchomości a w przypadku działalności gospodarczej jest to 24,8zł. za metr powierzchni czyli nabywca zapłaci za każdy rok +/- 23tyś. zł czyli do budżetu wchodzi nam 400tyś + odchodzą koszty utrzymania + co roku dostajemy około 6% wartości lokalu. proszę mi powiedzieć co w tym układzie jest nie tak. bardzo proszę żeby P. Koliński mi wytłumaczył co można zrobić lepszego z ruiną na II piętrze, która nadaje się do remontu. Tylko pisz konstruktywnie a nie że mógł sprzedać drożej. Dodam że nie jestem fanem wróbla.
@Jurek z Fałata - Tu się nie żyje tylko wegetuje, tu się śpi i odzie do pracy a potem do domu więc nie myl życia z wegetacją Ps tu się żyło!
@Luc. - Dobrze miasto robi, niech sprzeda wszystkie te pustostany i niech ludzie rozwijają swoje firmy. Polityczne bzdury tu są wypisywane bo trollowni marzy się prezydent z pis(d)u.
Będzie na 2 no, może na 3 jeśli skromne, pomniki. ..
@SzokZkomentarzy - Może nie z PiSu, ale miasto potrzebuje prezydenta, takiego apolitycznego, prawdziwego gospodarza. W tej chwili to mamy Pana, który. ..
@Luc. - Oczywiście, że masz rację. W tak opłakanym stanie to na magazyn bym tego nie chciał wynająć i za 20 PLN / mkw. Ktoś ma pomysł i kupił to z jasnym zamiarem. Rachunek ekonomiczny jest prosty. I, II, III przetarg i wszystko psu na budę to znalazł się ktoś za 400tys. i bierze pełną odpowiedzialność z przeznaczeniem na działalność gospodarczą.