A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jurek z Fałata - Zależy komu.
@Marcin40 - Oczywiście ja nie mówię że to idealne rozwiązanie i na pewno nie bronię wróbla ale sam widzisz że ci co tu piszą te bzdury nie mają pojęcia o biznesie, tacy jak toważysz kOLIŃSKI myślą że prezydent ma sejf z miliardami i sobie zarządza, nie maję pojęcia ile kosztuje utrzymanie jakiegokolwiek lokalu, jestem przekonany że gdyby taki towarzysz K. albo inny malkontent od tych komentarzy nagle wygrał 2mln. w totka to już po roku byłby bankrutem z długami.
@RobertKoliński - kogo ty nauczasz parchu - hotel 4 gwiazdkowy?? jak byś był kiedyś w hotelu to wiedziałbyś że nie da się na 2 piętrze na 900m czegoś takiego zrobić. idź ty nauczać pijaków na gwiezdnej żeby sobie w spodnie nie sikali
I taki wykształcony wyuczony a sukcesów osobistych zawodowych brak wieczny krytyk komunistyczny a w rzeczywistości przegrany człowiek bez szans na przyszłość
@RobertKoliński - Jak powinien to gdzie byłeś przy trzech licytacjach mitomanie ? Jak się otworzysz i opowiesz nam wizjonerze jakie masz genialne pomysły to do każdego biznesplan jeszcze rozpisz.
koliński, zapytaj lepiej jakim cudem, a moze prawem twoja wierchuszka w w-wie wypłaca sobie sowite premie? obrywasz po tym co inni nazywaja twarzą, a oni balują. .. typowe czerwowo-komusze postępowanie? tam takich pytań nie zadasz?
@RobertKoliński - Chłopie nie szkoda Ci energii na pisanie tych bzdur na szkalowanie innych wykorzystaj swój "lewacki potencjał "na pracę na rzecz ojczyzny poświęć czas aby cokolwiek zarobić aby przestać żyć na koszt państwa od miesiąca nie można znaleźć świadka jakichkolwiek Twoich sukcesów
@Niszczlewactwo - koliński ma frustracje, jego wierchuszka po 150 tysi przytuliła w premiach, a on dalej w NGOsie na lichej pensyjce. .. co łaska od darczyńców
@Luc. - koliński to jedynie może pijakom siusiaki do szczania wyciągać i od wiatru osłaniać, żeby się nie osikali. .. do tego sie nadaje. ..